Klauzula informacyjna dla użytkowników serwisów społecznościowych Klubu Malucha „Bajkowy Kącik”

Klub Malucha „Bajkowy Kącik”  posiada konto na portalu społecznościowym Facebooku dostępnym pod adresem
https://www.facebook.com/profile.php?id=100083320811774 , którego dostawcą jest Facebook Inc. Konta prowadzone jest na warunkach oraz na zasadach określonych przez  administratora serwisu Facebook i zgodnie z obowiązującymi w serwisie regulaminem oraz informowania za jego pomocą o naszej aktywności i działalności, promowaniu różnych wydarzeń, które organizujemy, promocji, budowaniu i utrzymaniu społeczności z nami związanej oraz w celu komunikacji za  pośrednictwem dostępnych funkcjonalności serwisu, takich jak odpowiedzi na reakcje, komentarze oraz prywatne wiadomości (podstawa z art. 6 ust. 1 lit f.) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),w dalszej części zwane RODO);

Klub Malucha „Bajkowy Kącik”, jako współadministratorem fanpage’a, przetwarza dane osób, które dokonały subskrypcji fanpage poprzez kliknięcie ikony „Lubię to”, „Obserwuj”, „Udostępnij” lub „Subskrybuj”, opublikowały swój komentarz pod którymkolwiek z postów zamieszczonych na fanpage’u Klubu Malucha na profilu w serwisie społecznościowym Facebook. Administrator będzie przetwarzał następujące dane:

  • identyfikator (zawierający imię i nazwisko lub nick)
  • zdjęcie profilowe
  • inne zdjęcia (które również mogą przedstawiać wizerunek)
  • treść Państwa komentarzy
  • automatycznie zbierane dane techniczne dotyczące wizyty użytkownika w serwisie społecznościowym (np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, z której Państwo korzystają, typ systemu operacyjnego itp.)
  • anonimowe dane statystyczne dotyczące osób odwiedzających fanpage’a dostępne za pomocą dostępnej funkcji w danym serwisie społecznościowym) stosownie do niepodlegających zmianie warunków korzystania z wymienionych serwisów,  gromadzone dzięki plikom „cookies”, z których każdy zawiera niepowtarzalny kod użytkownika, który można powiązać z danymi połączenia użytkowników zarejestrowanych w danym serwisie społecznościowym, a który zostaje pobrany i przetworzony w chwili otwarcia fanpage’a.

Zasady wykorzystania Państwa danych osobowych w serwisie Facebook, Messenger i innych produktów i funkcji oferowanych przez Facebook Inc. znajdą Państwo w Polityce prywatności serwisu Facebook dostępnej na stronie: https://www.facebook.com/privacy/explanation.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wykorzystania danych osobowych przez w/w portale, przed ich użyciem dokładnie zapoznaj się z ich polityką prywatności. W przypadku gdy macie Państwo zastrzeżenia co do sposobu, w jaki przetwarzamy

Scroll to Top
Skip to content