Dzień Dziecka w Klubie Malucha!

Z okazji Dnia Dziecka nasze Maluchy spędziły wyjątkowy dzień pełen radości i dobrej zabawy. Na dzieci czekał słodko-owocowy poczęstunek, kolorowanie pracy plastycznej „Balon”, a także wspólne puszczanie baniek mydlanych. Nie zabrakło aktywnej zabawy w Figloraju, która dostarczyła wszystkim mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii. Na zakończenie każde dziecko mogło delektować się pysznymi lodami.

To był dzień pełen dziecięcej radości, śmiechu i niezapomnianych chwil. 🎈🍓🍦🫧💛